Ayakkabı İmalat Malzemeleri Hakkında

Stil Kimya

Stil Lateks olarak 1991 yılında ayakkabı taban imalatı yaparak sektöre başlayan firmamız geçen süre zarfında kendini geliştirip, son teknolojileri kullanarak sektörde ilerlemiştir. 2016 yılında lateks ithalatına başlayan firmamız 2018 yılı itibari ile ayakkabı malzemeleri üretimine başlamıştır. Operasyonel mükemmeliyeti sağlamak ve çalışmalarımızı en yüksek seviyeye çıkarmak için AR-Ge çalışmalarımızı genişletiyoruz.  Şu an toptan ayakkabı malzemeleri üreterek en kaliteli ve en yeni teknoloji ile üretilen ayakkabı malzemelerini sizlere sunuyoruz.

Entegre tesislerimiz ile birlikte ayakkabı malzemelerini en kaliteli ve en dayanıklı malzemeler kullanarak üretiyoruz. Çevreye duyarlı ve sürdürülebilir malzemeler kullanarak geri dönüşümü destekliyor ve asla çevreye zarar verecek atık malzemelerin üretilmesine izin vermiyoruz.

Sayısız ürün çeşidi ile birlikte %100 müşteri memnuniyetini sağlamak amacı ile sürekli çalışıyor ve kendimizi geliştiriyoruz. Kaliteli, garantili ve uzun ömürlü ayakkabı malzemelerini toptan ve uygun fiyata almak için yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmektir.

Amacımız ülke ekonomisine katkı sağlamak ve değer yaratan tesisler ile ayakkabı malzemeleri imalat sektörünü en üst seviyeye çıkararak kaliteli ayakkabıların üretimini sağlamaktır. Sonuç olarak Türkiye’nin ve Avrupa’nın en değerli ve önde gelen imalat firmalarından biri olarak ülkemizi hem yurt içi hem de yurt dışında temsil etmek için 7/24 çalışıyoruz. Köklü yapımızı geliştirmek ve %100 müşteri memnuniyetini sağlamak için daima çalışmaya devam edeceğiz.

Misyonumuz

Kaliteli ve uzun ömürlü ürünler üretmek amacı ile eğitimli ve alanında uzman çalışanlarımız ile birlikte ayakkabı sektörüne yenilikçi, hızlı ve sürdürülebilir çözümler sunarak sektöre değer katmak ve ½100 müşteri memnuniyetini sağlamak.

Vizyonumuz

Dünyanın en başarılı ve önemli ayakkabı malzemeleri üreticisi şirketi olmak. Müşterilerimizin sorunlarına teknolojik uygulamalar ile birlikte hızlı çözüm önerileri sunmak. Müşterilerimize yardımcı olmada başarılı bir firma olarak sektörde ve global pazarda lider bir kurum olmak. Bu olağanüstü ilerlemeyi yeni müşterilere tanıtmakta başarılı bir firma olarak sektöre yapılan yatırımların çoğunun temel kaynağı olmaya devam edeceğiz.

Değerlerimiz

  • Sürdürülebilirlik
  • Sürekli Gelişim, İlerleme ve Pozitif Dönüşüm
  • Adil Olmak
  • Güvenilirlik
  • Şeffaflık
  • Çevreye, insana, kanuna saygı ve duyarlılık
  • Çözüm odaklılık
  • İş birliği

    Tevfik Cengizhan

TOP